Diamond Why Diamond
diamondanaliz

It adds multiple perspectives to your decision making process and helps you to make data-driven decisions.

It shortens your analysis and decision process.

diamonddijital

It provides convenience in matching the right employee with the right position.

It digitizes the data in scattered systems and your documents in the cabinet. It provides integrated work.

diamondik

Moves Human Resources to a strategic position.

It allows you to find diamonds among your employees and creates time for life.

Diamond Modules of Diamond People Analytics
modul1-icon

Human Resources Analytics

It is the module where the Human Resources data is combined and visualized with the data from other platforms.


Number of employees / departments / roles / level / performance / potential / university / department


Try Now Create Account
modul1-aracisiz
modul2-icon

Talent Analytics

It is the module that automatically interprets personality inventory and through detection, it visualizes the competencies of employees.


It visualizes all the data in the dashboard area by combining the data with personality inventory analysis and competency results.


Try Now Create Account
modul2-kisilik
modul3-icon

People Analytics

Through analyzing the data in Dashboard and Diamond Smart modules, it visualizes the appropriate role and suitability ratio for the employees.


Try Now Create Account
modul3-diamond
Diamond Contact

For new account and opinions, you can contact us by filling out the form below.

Interested Module / Modules

 • Reload
 • Contact

  Türkiye İş Bankası İş Kuleleri, Kule 3
  Beşiktaş, İstanbul  Phone: 850 290 61 03
  Phone: 554 885 41 43

  Yasal Uyarı

  Softtech olarak https://www.ikanalitigi.net alan adlı internet sitesi üzerinden (“Website”) sunulan/yer alan üçüncü kişilerden alınan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu nedenle, siz Website ziyaretçilerimizin; sitemizden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu kapsamda vermeleri önerilir. İçerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık veya eksikliğinden Softtech hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik, bilgi ve görüşler Softtech’i bağlamamaktadır.

  Bilgilendirme Metni

  Tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi için, 6698 sayılı Kanun’un 5 inci maddesinin 1 inci fıkrası uyarınca açık rızanıza dayalı olarak elde edilen ad, soyad, telefon numarası ve elektronik posta bilgileriniz, Softtech Yazılım Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Anonim Şirketi tarafından, https://www.ikanalitigi.net alan adlı internet sitesi (“Website”) içerisinde tanıtımı yapılan ürün ve hizmetlere ilişkin olarak bilgilendirme, kampanya, bülten, tanıtım, duyuru ve bilgilendirmelerden haberdar olmak üzere olduğunuz ticari elektronik iletileri göndermek amacıyla işlenecektir. Softtech, işbu Websitesinde tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel verilerinizi, yeterli veri koruma düzeyine sahip olarak addedilmeyen ülkelerde bulunan bağlı şirketler ve firmalar dahil olmak üzere, Softtech’e hizmet sağlayan dünyanın her yanındaki bağlı ortaklarına, iştiraklerimize ve üçüncü taraflara aktarabilecektir. Bu kapsamda iletişim bilgileriniz tarafınıza talep etmiş olduğunuz iletilerin gönderilebilmesi amacıyla beraber çalıştığımız iş ortaklarına veya bu kapsamda hizmet aldığımız üçüncü kişilere aktarılabilir. Ticari elektronik iletilerin tarafınıza gönderilmesini durdurabileceğiniz gibi, 6698 sayılı Kanun kapsamında tarafımızla iletişime geçerek kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin işlenme şartları ortadan kalkmış ise imha edilmesini isteme, kullandığınız hakların kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerinizin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde sonuca itiraz etme, kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarınızı kullanabilirsiniz. Başvurunun nasıl yapılacağına ilişkin bilgiyi https://softtech.com.tr/wp-content/uploads/2018/07/KVK-Başvuru-Formu.pdf adresinden edinebilirsiniz. Kişisel verilerinizin işlenmesi ve korunmasına ilişkin daha ayrıntılı bilgiye https://softtech.com.tr/kvk-bilgilendirme-metni/ adresinden ulaşabilirsiniz.

  diamondmaskeleme